Sanidenn domácí mazlíček
Sanidenn domácí mazlíček

Sanidenn domácí mazlíček

300 Kč
S DPH
Prášek

 

Popis:

Sanidenn domácí mazlíček je biopreparát – biologický přípravek, který ekologickým, přírodním způsobem zlepšuje proces odstraňování organického odpadu v podestýlkách pro domácí mazlíčky. Je to směs složená z aktivační složky a pečlivě připraveného kompozitu nezávadných, nepatogenních užitečných mikroorganismů – bakterií s přesně vymezeným rozhraním jejich vlivu, jejichž úkolem je rozklad a degradace škodlivých látek: amoniaku, dusičnanů, sirovodíku, indolu, skatolu, skatolu - nebo více uhlíkových organických sloučenin. Mikrobiologický kompozit má schopnost vázat na sebe těžké kovy, regulovat žádané procesy fermentace a má vysokou účinnost při zamezování rozvoje patogenních mikroorganismů, stejně jako forem přežívajícího hmyzu, parazitů, plísní a hub jejich enzymatickým rozkladem.

 

Klíčové vlastnosti:

Materiál: profesionální bakteriální směs, minerální nosič, protizápachová složka

Univerzální využití: podestýlky pro domácí mazlíčky jako jsou zajíci, exotické ptáky, mořská selata, mini selata, křečci, hlodavci a jiné

Ekologický produkt: Produkt zajišťuje přírodní proces rozkladu, který je udržitelný a 100% ekologický. Obal je 100% recyklovatelný.

 

Technické údaje:

Dávkování: 5g na 1m2 podestýlky 1x týdně. Při větším znečištění nebo výrazném zápachu 20g na 1m2 podestýlky 1x týdně.

Aplikace: Správně stanovené a odměřené množství biopreparátu vysypte přímo na podestýlku. Přípravek se aktivuje vodou/vlhkostí, je-li podestýlka suchá produkt přidejte do vody do nekovové nádoby a rozmíchejte ho nekovovým předmětem, pak směs rovnoměrně rozlijte po celé ploše podestýlky a následně ji promíchejte. Je důležité, aby se produkt dostal i do těžko dostupných míst.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí! Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě v uzavřené nádobě. Chraňte před slunečním zářením.

Bezpečnostní pokyny: Dodržujte ochranná opatření pro manipulaci a zacházení se sypkými a prachovými látkami. Nevhodné manipulování s přípravkem může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechnutí odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůží omyjte vodou, při požití vypláchnout ústa a hrdlo vodou. Pokud nastane alergická reakce, navštivte lékaře.

 

Výhody:

Jednoduché použití: Produkt aplikujete okamžitě a přímo tam, kde je potřebný, jednoduše a pohodlně

Okamžitý efekt: Produkt se aktivuje ihned po kontaktu s vodou nebo vlhkostí, bez čekání

Maximální účinnost: Zvyšte hygienický standard a čistotu podestýlek vašich domácích mazlíčků

Cenová dostupnost: S našimi produkty šetříte investiční i provozní náklady

 

Specifické výhody:

Je bezpečný pro zvířata

Odstraňuje zápach

Zabraňuje šíření patogenních mikroorganismů

Je prevencí před širokým spektrem nemocí

Zlepšuje hygienický standard podestýlky

 

Proč si vybrat e-shop Bioseptik?

Záruka kvality: Všechny naše produkty procházejí přísnými kontrolami kvality.

Odborná pomoc: Náš tým odborníků je připraven vám pomoci s jakýmikoli dotazy.

Rychlá doprava: Vyzkoušejte rychlé a spolehlivé doručovací služby.

 

Čistou budoucnost tvoříme spolu s vámi.

S e-shopem Bioseptik investujete do udržitelného čištění odpadních vod a bioremediace – přírodního procesu odstraňování znečištění. Objednejte si ještě dnes a přidejte se k řadám spokojených zákazníků využívajících naše špičkové produkty.

Skupenstvo
Pevná látka
100 ks
Žádné recenze
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.