Sanibent GR
Sanibent GR

Sanibent GR

1 875 Kč
S DPH

3kg

 

Popis:

Sanibent GR (balení 3kg) je biopreparát – biologický přípravek, který ekologickým, přírodním způsobem zlepšuje proces odstraňování organického odpadu v hluboké podestýlce. Produkt je určen ke zpracování kejdy, močůvky a ostatních tekutých i tuhých kalů zvířecího původu, které mohou být dále využity jako hnojivo v zemědělství. Je určen k redukci zápachů, které jsou průvodním jevem chovu hospodářských zvířat v chovných objektech a v jejich bezprostředním okolí a během zpracování chlévské mrvy a kejdy v zemědělství. Snížení podílu amoniaku a sirovodíku v půdě je velmi důležité z hlediska ochrany životního prostředí a z toxikologie. působí na zlepšení chovných podmínek uvnitř chovatelských zařízení. Sanibent GR inhibuje růst patogenních mikroorganismů, jako jsou plísně, houby nebo patogenní bakterie, a účinně redukuje procesy anaerobního rozkladu bílkovin, snižuje riziko vzniku a šíření chorob, které způsobují patogenní mikroorganismy a zlepšuje zdravotní stav a kondici.

 

Klíčové vlastnosti:

Materiál: profesionální bakteriální směs, enzymatická látka s pomocnými látkami, kombinace startérů, minerální nosič

Univerzální využití: hluboká podestýlka, na které se chová skot, prasata, brojleři a jiná zvířata

Ekologický produkt: Produkt zajišťuje přírodní proces rozkladu, který je udržitelný a 100% ekologický. Obal je 100% recyklovatelný.

 

Technické údaje:

Popis funkce: V první fázi, tedy po aplikaci přípravku, enzymatická složka přípravku iniciuje rozklad složených látek, které jsou obsaženy v hnojovici nebo močůvce (bílkoviny, tuky, škrob, celulóza a lignin) na jednoduché látky, které představují bezprostřední zdroj potravy pro bakterie obsažené v přípravku. Ve druhé fázi dochází k množení očkovaných bakterií ak dalšímu rozkladu kejdy. Bakterie, které jsou součástí přípravku, iniciují homofermentativní nebo heterofermentativní mléčné kvašení, snižují hodnotu pH a tím i rozvoj potogenní hnilobné mikroflóry. Látky, které jsou obsaženy v odpadních vodách, využívají bakterie, přímo, ale i nepřímo, k výstavbě vlastních nitrobuněčných struktur a využívají je jako vlastní zdroj potravy a energie. Přípravek je ve formě granulátu a proto je jeho aplikace v chovatelských prostorách a na hromadách organického odpadu jednoduchá a pohodlná.

 

Dávkování:

V chovatelských prostorách: 2-3 gramy přípravku na každý 1m2 povrchu chovatelského prostoru každých 7 dní

V nádržích na kejdu: 10 gramů přípravku na každý 1m3 kejdy každých 7 dní

V kompostovištích: 10 gramů přípravku na 1 tunu kompostovaného materiálu každých 7-14 dní v závislosti na druhu kompostovaného materiálu.

 

Aplikace: Přípravek používejte podle návodu, který je uveden na etiketě výrobku.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí! Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě v uzavřené nádobě. Chraňte před slunečním zářením.

Bezpečnostní pokyny: Dodržujte ochranná opatření pro manipulaci a zacházení se sypkými a prachovými látkami. Nevhodné manipulování s přípravkem může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechnutí odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůží omyjte vodou, při požití vypláchnout ústa a hrdlo vodou. Pokud nastane alergická reakce, navštivte lékaře.

 

Výhody:

Jednoduché použití: Produkt aplikujete okamžitě a přímo tam, kde je potřebný, jednoduše a pohodlně

Okamžitý efekt: Produkt se aktivuje ihned po kontaktu s vodou nebo vlhkostí, bez čekání

Maximální účinnost: Zvyšte hygienický standard a čistotu podestýlky

Cenová dostupnost: S našimi produkty šetříte investiční i provozní náklady

 

Specifické výhody:

Je bezpečný pro zvířata

Redukuje nepříjemný zápach v chovatelských prostorách a jejich okolí

Redukuje nepříjemný zápach při zemědělském zpracování kejdy

Zlepšuje hygienické podmínky v chovatelských prostorách

Zlepšuje zdravotní stav zvířat a snižuje výskyt a šíření chorob dýchacích cest a končetin

Snižuje počet uhynulých zvířat

Homogenizuje hnojovici v nádržích

Redukuje povrchový film usazenin v nádržích na hnojovici

Hygienizuje hnojovici a zvyšuje její hnojivovou hodnotu

 

Proč si vybrat e-shop Bioseptik?

Záruka kvality: Všechny naše produkty procházejí přísnými kontrolami kvality.

Odborná pomoc: Náš tým odborníků je připraven vám pomoci s jakýmikoli dotazy.

Rychlá doprava: Vyzkoušejte rychlé a spolehlivé doručovací služby.

 

Čistou budoucnost tvoříme spolu s vámi.

S e-shopem Bioseptik investujete do udržitelného čištění odpadních vod a bioremediace – přírodního procesu odstraňování znečištění. Objednejte si ještě dnes a přidejte se k řadám spokojených zákazníků využívajících naše špičkové produkty.

Skupenstvo
Pevná látka
3 ks
Žádné recenze
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.