Sanidenn akvárium

Zoznam želaní
SKU: 824_00
Hodnocení z 5 0 hodnocení
(0 hodnocení)
Biopreparát je složen z aktivační složky a pečlivě složeného kompozitu nepatogenních mikroorganizmů vhodný pro použití v akváriu.

Od 254 KČ

Načítání...

Popis

Biopreparát je složen z aktivační složky a pečlivě složeného kompozitu nepatogenních mikroorganismů s přesně vymezeným rozhraním jejich vlivu, jejichž úkolem je rozklad a degradace škodlivých látek: amoniaku, dusičnanů, sirovodíku, indolu, skatolu, thiolů, fosforu a jiných jedno- nebo více uhlíkových organických sloučenin. Mikrobiologický kompozit má schopnost vázat na sebe těžké kovy, měnit hodnoty pH ve sladkovodních akváriích a vysokou účinnost při zamezování rozvoje patogenních mikroorganismů.

Vlastnosti Sanidenn akvárium

  • Zlepšuje průzračnost vody v akváriu
  • Rozkládá tuhý odpad a usazeniny na dně akvária
  • Působí preventivně proti širokému spektru chorob a infekcí
  • Zlepšuje funkci filtrace
  • Neškodný vůči rybám a jiným živočichům v akváriu
  • Účinně potlačuje rozvoj bakterií a patogenních mikroorganismů
  • Váže na sebe kovy i těžké kovy
  • degradovat škodlivé látky: amoniak, dusičnany, sirovodík, indol, skatol, thioly, sloučeniny fosforu
  • Aplikací dochází k příznivé obnově mikrobiologické rovnováhy ekosystému

Dávkování:

5g na 100l akvarijní vody jednou za 7 dní, při výrazném zápachu nebo rozsáhlém znečištění 10g na 100l akvarijní vody jednou za týden. Při zabíhání akvária (bez ryb) 20g na 100l první dávka, po 14 dnech znovu 20g na 100l.

Použití:

Správně stanovené a odměřené množství biopreparátu vysypte do plastové nádoby. Zalijte akvarijní vodou a rozmíchejte nekovovým předmětem. Směs následně vylijte do akvarijního filtru nebo přímo do akvária.

Pozor! Způsobuje bílé zabarvení akvarijní vody. Bakterie se usadí do filtrace a na dno, pro ryby je takto zabarvená voda neškodná. Výrazné pročištění vody od zabarvení je patrné již po 2-3 hodinách při správně nadimenzované zapnuté filtraci.

Balení:

0,25 kg, 0.45kg, 0,9kg, 4.5kg, 25kg

Prášek

Biopreparát nepředstavuje žádné riziko pro lidi, zvířata a životní prostředí a nevyžaduje při své aplikaci dodržování zvláštních bezpečnostních opatření.

Atest: PZH / HT-2684 / 2012

Doba použitelnosti biopreparátu je 24 měsíců, od otevření výrobku.

Hodnocení

0.0
0
0
0
0
0