Sanidenn akvárium
Sanidenn akvárium

Sanidenn akvárium

300 Kč
S DPH
Prášek

 

Popis:

Sanidenn akvárium je biopreparát – biologický přípravek, který ekologickým, přírodním způsobem likviduje organický odpad v akváriích. Je to směs složená z aktivační složky a pečlivě připraveného kompozitu nezávadných, nepatogenních užitečných mikroorganismů – bakterií s přesně vymezeným rozhraním jejich vlivu, jejichž úkolem je rozklad a degradace škodlivých látek: amoniaku, dusičnanů, sirovodíku, indolu, skatolu, skatolu - nebo více uhlíkových organických sloučenin. Mikrobiologický kompozit má schopnost vázat na sebe těžké kovy, měnit hodnoty pH v akvarijní vodě a vysokou účinnost při odstraňování organického i chemického znečištění přírodní vody v akváriu.

 

Klíčové vlastnosti:

Materiál: profesionální bakteriální směs, minerální nosič, protizápachová složka

Univerzální využití: akvárium, vnitřní nádrže pro ryby, chovné stanice exotických ryb, vnitřní chovy krevet a jiných sladkovodních živočichů

Ekologický produkt: Produkt zajišťuje přírodní proces rozkladu, který je udržitelný a 100% ekologický. Obal je 100% recyklovatelný.

 

Technické údaje:

Dávkování: 5g na 100l akvarijní vody 1x týdně, při výrazném zápachu nebo rozsáhlém znečištění 10g na 100l akvarijní vody 1x týdně. Při zabíhání akvária (bez ryb) 20g na 100l první dávka, po 14 dnech znovu 20g na 100l

Aplikace: Správně stanovené a odměřené množství biopreparátu vysypte do nekovové nádoby. Zalijte akváriovou vodou a rozmíchejte nekovovým předmětem. Směs následně vylijte do akváriového filtru nebo přímo do akvária.

Upozornění: Způsobuje bílé zabarvení akvarijní vody. Bakterie se usadí do filtrace a na dno, pro ryby a vodní živočichy je takto zabarvená voda neškodná. Výrazné pročištění vody od zabarvení je patrné již po 2-3 hodinách při správně nadimenzované zapnuté filtraci.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí! Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě v uzavřené nádobě. Chraňte před slunečním zářením.

Bezpečnostní pokyny: Dodržujte ochranná opatření pro manipulaci a zacházení se sypkými a prachovými látkami. Nevhodné manipulování s přípravkem může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechnutí odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůží omyjte vodou, při požití vypláchnout ústa a hrdlo vodou. Pokud nastane alergická reakce, navštivte lékaře.

 

Výhody:

Jednoduché použití: Produkt aplikujete okamžitě a přímo tam, kde je potřeba, jednoduše a pohodlně – do akvária nebo přímo do filtru

Okamžitý efekt: Produkt se aktivuje ihned po kontaktu s vodou, bez čekání

Maximální účinnost: Zlepšete biologické procesy čištění vody ve vašem akváriu

Cenová dostupnost: S našimi produkty šetříte investiční i provozní náklady na údržbu akvárií

 

Specifické výhody:

Zabraňuje tvorbě řas

Zlepšuje průzračnost vody

Zlepšuje parametry vody

Působí preventivně proti širokému spektru nemocí a infekcí

Je neškodný vůči rybám a jiným živočichům ve sladkovodním akváriu

Upravuje hodnotu ph na cca 7-8

Účinně potlačuje rozvoj patogenních mikroorganismů

Zajišťuje efektivní přírodní proces rozkladu organického odpadu

 

Proč si vybrat e-shop Bioseptik?

Záruka kvality: Všechny naše produkty procházejí přísnými kontrolami kvality.

Odborná pomoc: Náš tým odborníků je připraven vám pomoci s jakýmikoli dotazy.

Rychlá doprava: Vyzkoušejte rychlé a spolehlivé doručovací služby.

 

Čistou budoucnost tvoříme spolu s vámi.

S e-shopem Bioseptik investujete do udržitelného čištění odpadních vod a bioremediace – přírodního procesu odstraňování znečištění. Objednejte si ještě dnes a přidejte se k řadám spokojených zákazníků využívajících naše špičkové produkty.

 

Skupenstvo
Pevná látka
88 ks
Žádné recenze
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.