Lipobakt
Lipobakt

Lipobakt

300 Kč
S DPH

 

Popis:

Lipobakt je biopreparát – biologický přípravek, který ekologickým, přírodním způsobem likviduje organický odpad a slouží jako mikrobiologický odstraňovač mastnoty. Na odstraňování mastnoty se podílejí lipázy, tedy extracelulární enzymy, které vznikají pomocí vhodně zvolené kombinace bakteriálních kmenů s vysokým podílem lipolytické aktivity. Tyto bakterie mají schopnost aktivně se šířit uvnitř kanalizačních potrubí, která jsou pokryta vrstvou tuku, a hluboce proniknout dovnitř tukových usazenin. V přítomnosti lipáz se tuky rozkládají na glycerol a volné mastné kyseliny. Tyto se následně využívají jako stavební látka při výstavbě biologických membrán nebo se mineralizují na jednoduché anorganické sloučeniny.

 

Klíčové vlastnosti:

Materiál: profesionální bakteriální směs, lipázy (enzymy, které štěpí tuky)

Univerzální využití: odpadní potrubí a sifony převážně v kuchyni nebo odpadní potrubí ucpaná tukem a mastnotou

Ekologický produkt: Produkt zajišťuje přírodní proces rozkladu, který je udržitelný a 100% ekologický. Obal je 100% recyklovatelný.

 

Technické údaje:

Preventivní dávkování a aplikace:

Domácnost: 100ml přípravku se zředí v 1 litru vody a vylije se do kanalizačního odtoku. Přípravek se aplikuje každých 30 dní a nechá se působit během noci.

Gastronomie: 100ml přípravku se zředí v 1 litru vody a vylije se do kanalizačního odtoku. Přípravek se aplikuje každých 7 dní, na konci pracovní doby, v době, kdy se po jistou dobu kanalizace nebude používat. Lapače tuků: 100ml přípravku se zředí v 1 litru vody a rozlije se po povrchu tukového filmu v lapači tuků. Přípravek se aplikuje každých 7-14 dní v závislosti na množství tuku.

ČOV: 100ml přípravku se vylije do kanalizačního odtoku nebo do WC. Přípravek se aplikuje každých 14 dní, v případě, že dochází ke krystalizaci tuků ak vytváření povrchového filmu, 200ml přípravku se zředí ve 2 litrech vody a vylije se na povrchu tukového filmu.

 

Dávkování a aplikace - krátkodobé problémy - nadměrné vypouštění tuků do kanalizace:

Domácnost: 100ml přípravku se zředí v 1 litru vody a roztok se vylije do kanalizačního odtoku. Přípravek se aplikuje každých 7 dní a nechá se působit během noci.

Gastronomie: 100ml přípravku se zředí v 1 litru vody a roztok se vylije do kanalizačního odtoku. Přípravek se aplikuje 2-3 krát týdně, na konci pracovní doby, v době, kdy se na jistou dobu kanalizace nebude používat.

Dávkování a aplikace - zprůchodnění ucpané kanalizace (pomalé odtékání, bublání, ...):

Domácnost: 100ml přípravku se zředí v 1 litru vody a roztok se vylije do kanalizačního odtoku. Aplikuje se denně do doby, než problém nepomine.

Gastronomie: 100ml přípravku se zředí v 1 litru vody a roztok se vylije do kanalizačního odtoku. Přípravek se aplikuje každých den, na konci pracovní doby, v době, kdy se po jistou dobu kanalizace nebude používat.

 

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí! Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě v uzavřené nádobě. Chraňte před slunečním zářením.

 

Upozornění: K ředění přípravku používejte vlažnou vodu, před použitím přípravku, zatřeste s nádobou s přípravkem.

 

Výhody:

Jednoduché použití: Produkt aplikujete okamžitě a přímo tam, kde je potřeba

Maximální účinnost: Odstraňte tuky, oleje a mastnotu z odpadních potrubí

Cenová dostupnost: S našimi produkty šetříte investiční i provozní náklady (i na provoz lapače tuků)

 

Specifické výhody:

Produkt je zaměřen na použití rozklad tuků, olejů a mastnoty v potrubích, sifonech a ČOV

Zajišťuje efektivní přírodní proces

Zlepšuje ESG hodnocení pro firmy

 

Proč si vybrat e-shop Bioseptik?

Záruka kvality: Všechny naše produkty procházejí přísnými kontrolami kvality.

Odborná pomoc: Náš tým odborníků je připraven vám pomoci s jakýmikoli dotazy.

Rychlá doprava: Vyzkoušejte rychlé a spolehlivé doručovací služby.

 

Čistou budoucnost tvoříme spolu s vámi.

S e-shopem Bioseptik investujete do udržitelného čištění odpadních vod a bioremediace – přírodního procesu odstraňování znečištění. Objednejte si ještě dnes a přidejte se k řadám spokojených zákazníků využívajících naše špičkové produkty.

Skupenstvo
Tekutina
98 ks
Žádné recenze
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.