Akwesan + Akwesan GR - Jarní a podzimní údržba jezírka

Zoznam želaní
Hodnocení z 5 0 hodnocení
(0 hodnocení)
Přípravky pro kompletní jarní i podzimní péče o jezírka a vodní nádrže. Odstraňují kal a působí na rozvoj užitečné bakteriální flóry.
Dostupnost:

Skladem - 99ks

1653 KČ

Popis

Kompletní jarní i podzimní péče pro zahradní jezírka, plovací jezírka, přírodní jezera a vodní nádrže. Akwesan GR odstraňuje kal na dně jezírek a jiných vodních ploch a Akwesan iniciuje koloběh dusíku a působí na rozvoj užitečné bakteriální flóry.

Způsob aplikace přípravku: Přípravek rovnoměrně rozsypte po celém povrchu vodní hladiny. Můžete ho aplikovat i v přítomnosti vodních živočichů.
Bezpečnostní opatření : Uchovejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém a chladném místě v uzavřené nádobě. Chránit před slunečním zářením a uchovávejte mimo dosah tepelných zdrojů.
Balení: Akwesan 500 g + AkwesanGR 500 g.

Akwesan:

Mikrobiologický přípravek Akwesan z vhodně vyselektovaných kmenů psychrofilných a psychrotrofných bakterií, nosičů a startérů. Je určen pro použití v jezírkách, koupacích jezerech a ve větších vodních plochách.

Je vhodný i při zakládání jezírek nebo koupacích jezírek , iniciuje koloběh dusíku a působí na rozvoj užitečné bakteriální flóry. Aplikace preparátu do vodního prostředí podporuje zachování mikrobiální rovnováhy biotopu, reguluje koloběh dusíku a stimuluje efektivní výměnu fosforu, která spočívá ve vyváženém poměru rozpustného a nerozpustného fosforu ve vodním prostředí.

Dávkování:

10 gramů na každý 1m2 vodní plochy .
Přípravek by měl použiťraz za jednu sezónu, nejlépe na jaře nebo na podzim.
Akwesan GR:

Na dně každé vodní nádrže se usazují organické i neorganické látky, které vytvářejí spodní usazeniny. Spodní usazeniny vznikají z organických látek, které sestávají z neuhnilých, uhynulých živočichů nebo z živočišných výkalů, tedy tzv. detritu a ze sedimentujících látek sestonov. Další složku tvoří anorganické látky, jako jsou například křemík, jíl nebo hlína, které se na dně vodních nádrží usazují a po usazení vytvářejí suspenzi.

Přípravek Akwesan GR působí tak, že se ve vrstvě spodních usazenin dojde k aktivaci mikrobiální vakcíny, která sestává ze složky vhodně vybraných kmenů bakterií, které se běžně vyskytují ve vodním prostředí, čímž postupně dochází k redukci spodních usazenin.

Dávkování:

10 gramů na každý 1m 2 vodní plochy .
Přípravek aplikujte dvakrát v průběhu sezóny. Optimální termín aplikace: jaro-podzim nebo podle potřeby v závislosti na množství spodních usazenin.

Hodnocení

0.0
0
0
0
0
0